Movies
Ratings
305
SunflowerRated ★ 3.0
Dangerously ExcitedRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
LooperRated ★ 3.5
SurrogatesRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.0
HindsightRated ★ 3.5
Deja VuRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 2.5
A League of Their OwnRated ★ 4.0
Private EyeRated ★ 3.5
SawRated ★ 4.5