Movies
Ratings
93
MoneyRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Case of Itaewon HomicideRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 5.0
There Will Be BloodRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 5.0
X&YRated ★ 2.0- Parasite: Black & White EditionRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
HEART ATTACKRated ★ 2.5
Forbidden DreamRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 5.0
The MasterRated ★ 3.0