Titles you rated
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
HancockRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.0
CubeRated ★ 2.0
71: Into the FireRated ★ 2.0
Taken 2Rated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 2.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 1.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0