Series
Ratings
19
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
Missing NineRated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
HiGH & LOW: The Story of S.W.O.R.D. Season 2Rated ★ 4.0
HiGH & LOW: The Story of S.W.O.R.D.Rated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 3.0