Movies
Ratings
57
The ThievesRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Spirit: Stallion of the CimarronRated ★ 5.0
AnastasiaRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0