Titles you rated
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 2.5
The King and IRated ★ 4.0
Mr. BackRated ★ 5.0- Lotus Flower FairyRated ★ 3.0
- Kuk HeeRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Hello My TeacherRated ★ 4.0
Dr. JinRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 3.0
NonstopRated ★ 5.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.5