Titles you rated
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 2.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 2.0
Shotgun LoveRated ★ 1.0- WishRated ★ 5.0
300Rated ★ 2.0
Insadong ScandalRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 2.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.0