Titles you rated
Scandal MakersRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 2.0
WALL-ERated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
When I Turned NineRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
Our School E.TRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 5.0