Titles you rated
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
My Horrible BossRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Five EnoughRated ★ 4.0
The Flower in PrisonRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Miss MermaidRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0