Titles you rated
World War ZRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
FluRated ★ 2.0