Titles you rated
The EyeRated ★ 2.0
The GhostRated ★ 1.0
The PhoneRated ★ 2.0
ScreamRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
Whispering CorridorsRated ★ 4.0
Black HouseRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5
HoneyRated ★ 2.5
MilkRated ★ 4.0
Ju-on: The CurseRated ★ 4.0
3-IronRated ★ 2.0
Fly, Daddy, FlyRated ★ 3.0
Ghost ShipRated ★ 2.0
Jealousy Is My Middle NameRated ★ 2.5
INGtoogi: The Battle of Internet TrollsRated ★ 3.0
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 5.0
ZatoichiRated ★ 2.5
Fahrenheit 9/11Rated ★ 3.0