Titles you rated
Adventure TimeRated ★ 5.0
Capital ScandalRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 2.5
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5- 유한클럽Rated ★ 3.5
Producing NobutaRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5- Invisible ManRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 4.5
Thousand Years of LoveRated ★ 4.5
Tamra IslandRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 2.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.5