Movies
Ratings
15
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 2.5
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 2.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
JumperRated ★ 3.0