Titles you rated
The Spring Day of My LifeRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Heart to HeartRated ★ 3.0
The Snow QueenRated ★ 3.0
Something in the RainRated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 1.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0