Titles you rated
- Shooting Stars - Infinite UniverseRated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Mrs. AmericaRated ★ 3.5
DexterRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 3.5
The Office Season 6Rated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
The Little Drummer GirlRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
The Outstanding WomanRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0