Titles you rated
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
DittoRated ★ 4.5
Murder, Take OneRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
ContactRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 2.5
Conduct ZeroRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5