Series
Ratings
601
Low LifeRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5
Welcome to SamdalriRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 3.0
BeckhamRated ★ 4.0
Sex Education Season 4Rated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
XO, Kitty Season 1Rated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5