Movies
Ratings
143
CoralineRated ★ 3.5
Baby and MeRated ★ 3.0
Summer Days With CooRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 3.5
Children...Rated ★ 2.5
VolcanoRated ★ 3.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.0
I Am The KingRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 2.5
Heavenly ForestRated ★ 2.5
OseamRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 2.0
BoltRated ★ 2.5
He's on DutyRated ★ 2.0
My PaparottiRated ★ 2.0
FluRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.5
HopeRated ★ 3.0