Titles you rated
The DressmakerRated ★ 3.5
EqualsRated ★ 4.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
Alien: ResurrectionRated ★ 5.0
Hear MeRated ★ 4.0
Eight BelowRated ★ 5.0
50/50Rated ★ 4.5
A MillionRated ★ 2.5
Love FictionRated ★ 3.5
Fly Away HomeRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
A PromiseRated ★ 2.5