Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.5
BraveRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0