Series
Ratings
27
Mr. SunshineRated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 3.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
The Lincoln Lawyer Season 2Rated ★ 4.0
The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
LostRated ★ 4.0
My Next Guest Needs No Introduction With David Letterman Season 3Rated ★ 2.5
YouRated ★ 3.5
YouRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5