Movies
Ratings
52
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Above the LawRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0