Movies
Ratings
151
The MasterRated ★ 4.5
There Will Be BloodRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Kinky BootsRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
SoulRated ★ 4.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5
RomaRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
I Am LoveRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0