Titles you rated
My Dear CatRated ★ 1.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 3.0
Vampire IdolRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.5
Adolescence MedleyRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
Wonderful DaysRated ★ 3.0
Gap DongRated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.5
MonstarRated ★ 3.5
East of EdenRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Tale of ArangRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5