Titles you rated
New HeartRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.5- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.5
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.0