Series
Ratings
38
Fujoshi, Ukkari Gei ni KokuruRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.0
Ossan's LoveRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
HiGH & LOW: The Story of S.W.O.R.D. Season 2Rated ★ 3.0
HiGH & LOW: The Story of S.W.O.R.D.Rated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Altered CarbonRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.5