Titles you rated
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.0- LimitRated ★ 3.5
- CROW'S BLOODRated ★ 3.0
The GuestRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5- FAKERated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
MotherRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Radiant OfficeRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
For You in Full BlossomRated ★ 4.0
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 3.5