Movies
Ratings
44
Project AlmanacRated ★ 3.5
Charlotte's WebRated ★ 3.5
City of AngelsRated ★ 3.5
HandphoneRated ★ 3.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 2.5
SurrogatesRated ★ 4.0
Black HouseRated ★ 5.0
He Was CoolRated ★ 1.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
Closer to HeavenRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
Death BellRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0