Series
Ratings
30
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 3.0- CarruselRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Anne of Green GablesRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Familiar WifeRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5