Movies
Ratings
795
Civil WarRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Hunter KillerRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 3.5
A Most Wanted ManRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Divine FuryRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.0
Minions: The Rise of GruRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 2.5