Movies
Ratings
272
Before MidnightRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 3.0
Start-UpRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Tune in for LoveRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 3.0
No Strings AttachedRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Do Re Mi Fa So La Si DoRated ★ 3.5
RentRated ★ 4.5