Titles you rated
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Fist of the North StarRated ★ 5.0
DARLING in the FRANXXRated ★ 0.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Recovery of an MMO JunkieRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 5.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0- The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0