Titles you rated
VeteranRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Self/lessRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
SpyRated ★ 4.5
San AndreasRated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
HidalgoRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5