Movies
Ratings
329
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 2.0
Little ManhattanRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 5.0
The RockRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Small Town RivalsRated ★ 1.5