Titles you rated
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0