Movies
Ratings
271
Inside OutRated ★ 3.0
Midsommar Director's CutRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
VivariumRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 3.0
The StrangersRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
SawRated ★ 3.5
CallRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
The BoyRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
One-LineRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 4.0