Titles you rated
Child's Play 2Rated ★ 2.0
Almost LoveRated ★ 2.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 2.5
Love NowRated ★ 4.5
CommitmentRated ★ 5.0
HowlingRated ★ 2.5
Jackass: The MovieRated ★ 2.5
Girl by GirlRated ★ 3.0
Tough as IronRated ★ 4.5
The ProtectorRated ★ 5.0
Upside DownRated ★ 4.5
Between Love and HateRated ★ 2.0
South BoundRated ★ 2.5
Stuart Little 2Rated ★ 2.5
BeanRated ★ 3.0
Scary Movie 2Rated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
GremlinsRated ★ 2.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5