Movies
Ratings
229
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
The ScentRated ★ 2.0
Petty RomanceRated ★ 1.5
OrphanRated ★ 2.5
AtonementRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Han Gong-juRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 1.5
The ConcubineRated ★ 1.5
Way Back HomeRated ★ 4.0