Titles you rated
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.5
He's on DutyRated ★ 1.0
The Front LineRated ★ 2.5
The IslandRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
TangledRated ★ 5.0
QuickRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0