Titles you rated
ChefRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
I WishRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 5.0
HerRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5