Movies
Ratings
229
ParasiteRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Eddie the EagleRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
The AviatorRated ★ 4.0
L.A. ConfidentialRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 4.0