Titles you rated
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 2.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0