Movies
Ratings
198
The Weird Missing Case of Mr. JRated ★ 0.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 4.5
Scarlet InnocenceRated ★ 2.0
White NightRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
Marine BoyRated ★ 1.0