Movies
Ratings
106
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 2.5
ConfessionsRated ★ 4.5
Saving GraceRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.5
Knight and DayRated ★ 3.5