Movies
Ratings
120
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 2.0
Season of the WitchRated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 2.0
JumperRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
71: Into the FireRated ★ 4.5