Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
First LoveRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0