Titles you rated
Perhaps LoveRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 1.5
Nothing SeriousRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Where the Crawdads SingRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 2.5
UnchartedRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Curse of ChuckyRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Senior YearRated ★ 3.0