Titles you rated
Scarlet InnocenceRated ★ 3.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
Celeste & Jesse ForeverRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
RefugeRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Magic in the MoonlightRated ★ 3.0
LucyRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Born To SingRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 4.0