Movies
Ratings
51
SunflowerRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
Over My Dead BodyRated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.5