Series
Ratings
153
EntertainerRated ★ 3.0
One More Happy EndingRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 4Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 3.5- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
The Great WivesRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0- Smile, YouRated ★ 3.0
- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Over the RainbowRated ★ 3.0